Smartdom w Plusie - wiecie co to jest? Ostatnio modne zrobiło się łączenie usług.

Smartdom w Plusie, czyli im więcej, tym taniej

Smartdom w Plusie, czyli im więcej, tym taniej
Oceń

Smartdom w Plusie – wiecie co to jest? Ostatnio modne zrobiło się łączenie usług. To rzeczywiście opłacalne, bo jeśli u jednego sprzedawcy weźmiemy abonament na telefon i internet lub telewizję i internet, lub jeszcze inny zestaw, to zapłacimy za to w sumie mniej niż jakbyśmy wszystko to brali oddzielnie. Plus także stosuje tego rodzaju politykę właśnie pod hasłem SmartDOM. Zobaczmy więc z czym to się je!

Smartdom w Plusie

Zacznijmy od tego, co możemy dostać w ramach łączenia usług i za ile? Otóż Plus wprowadził ciekawą promocję, w ramach której abonament telefoniczny, internet i telewizję możemy mieć już za 60 zł łącznie. Trzeb przyznać, że 60 zł to nie jest wysoka kwota jak za tyle usług. Niektórzy za sam telefon płacą niewiele mniej… Rozbicie cenowe wygląda następująco:

  • abonament za telefon – 30 zł
  • internet domowy 30 GB – 20 zł
  • telewizja (86 kanałów) – 10 zł.

Jeśli zapragnęlibyście wziąć w ramach abonamentu jakiś smartfon, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, jednak musicie się liczyć w wyższą opłatą. Wiadomo, telefonu nikt za darmo nie daje 😉 W każdym razie możecie sobie przejrzeć oferty telefonów w plusie.

Warto wiedzieć, że abonament, za który mamy zapłacić 30 zł obejmuje:

  • nielimitowane rozmowy,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 2 GB internetu.

Ważne jest to, że wachlarz usług oferowanych przez Plusa jest naprawdę szeroki. Obejmuje: internet, telefon, telewizję, prąd, gaz, monitoring, AGD, ubezpieczenia, bank. Im więcej usług wybierzecie, tym więcej oszczędzicie. Według zapewnień operatora może to być oszczędność sięgająca nawet 1400 zł rocznie. Na stronie Plusa możecie pobawić się kalkulatorem i zobaczyć ile dokładnie oszczędzicie przy jakich usługach.

Na koniec kilka słów podsumowania. Faktem jest, że łączenie usług przynosi oszczędności. Jednak zanim się na nie zdecydujemy, warto wziąć pod uwagę jakiej jakości usługi oferuje firma. Poczytajcie opinie. Przekonajcie się czy rzeczywiście wszystkie usługi oferowane przez Plusa są na tym samym poziomie. Bo jako operatora komórkowego już go znamy, ale jako sprzedawcę gazu czy prądu, dopiero od niedawna. W związku z powyższym zachęcamy do rozważnego przyglądania się takim ofertom i pamiętania, że oprócz ceny, ważna jest jakość 😉