Premium Mobile Opinie

Premium Mobile

Premium Mobile to wirtualny operator działający w oparciu o infrastrukturę sieci Plus. Na polskim rynku obecny jest od początku 2016 roku. W początkowym założeniu, miała to być sieć komórkowa dla przedsiębiorców. W pełnej ofercie Premium Mobile zawierały się składowe takie jak: abonament telefoniczny, tani prąd i gaz, usługi księgowe, karta rabatowa do restauracji oraz usługi informatyczne i bankowe. Taka forma propozycji ewoluowała i zamiast stać się multi ofertą dla firm, jest do dziś nisko-kosztowym abonamentem telefonicznym bez urządzeń.

Premium Mobile

Oferta

Premium Mobile ma w swojej ofercie taryfy przeznaczone dla odbiorców, podzielonych według ich potrzeb. Mamy np. taryfę Freedom PL, która zyskała miano najtańszego abonamentu dostępnego na rynku. Za cenę szesnastu złotych – siedemdziesięciu groszy, mamy możliwość wykonywania połączeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce bez ograniczeń. Dodatkowo, mamy do dyspozycji 3GB Internetu LTE oraz SMS’y NO LIMIT do wszystkich sieci komórkowych. Jest to niewątpliwie atrakcyjna oferta dla każdego, Kto ceni sobie najniższe koszty przy całkiem rozsądnym pakiecie połączeń i danych.

Dla bardziej wymagających, ale również wybierających ofertę poniżej 20 złotych miesięcznie – Premium ma do zaoferowania abonament Freedom 1 z bardzo podobnym zestawem usług. Rożni się wyłącznie pakietem Internetu. Zamiast 3 GB mamy przez cały miesiąc do dyspozycji 10 GB.  Ciekawą opcją jest fakt, iż jeśli chcielibyśmy dokupić Internet do abonamentu Freedom PL możemy zrobić to za jedyne 3,20 – co daje nam kwotę abonamentu Freedom 1.

Freedom

Jeżeli zależy nam na niczym nieograniczonych połączeniach oraz pakietach Internetu podobnych do usług dla domu, mamy abonamenty Freedom 2 i 3. W obu tych abonamentach mamy – nieograniczone połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. Taryfy różnią się jedynie ilością Internetu do wykorzystania w abonamencie. Tutaj mamy w kolejności 20 i 30 GB.

Należy pamiętać również, że Premium Mobile to umowa bez zobowiązań. Wybierając Premium Mobile podpisujemy umowę miesięczną z opcja automatycznego przedłużania na kolejne okresy rozliczeniowe. Znaczy to mniej więcej tyle, że w każdej chwili możemy zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Abonament Rodzinny w PremiumMobile

Wygląda interesująco?

Dowiedz się więcej o Premium Mobile

Opinie o premiummobile